آموزش رفع بلاک سایت در Nod 32

شاید شما هم مثل من که از انتی ویروس NOD 32 استفاده مبکنین با مشکل بلاک شدن سایت ها رو به روشدین.که البته باید بگم بعضی از این سایت ها به هیچ عنوان ویروسی نیستن که حالا به دلایلی انتی ویروس نود انها را بلاک میکند.

حالا من امروز میخوام راه حل از بین بردن این بلاک ها را مطرح کنم که برای این کار از طریق راه زیر اقدام کنید  البته شما با یک نگاه در تصویر بالا همه چیز رو هم متوجه میشوید که ابتدا باید:

1. ابتدا انتی ویروس NOD 32 را باز کنید.

2. سپس کلید F5 را از صفحه کلید کیبردتان بفشارید.

3. حالا از صفحه باز شده گزینه Web and  Email را بگشایید(روی علامت مثبت ان کلیک کنید).

4. دوباره منوی Web access protection را بگشایید.

5. اکنون روی منوی URL address management کلیک کنید تا در قسمت راست صفحه منوهای جدید باز شود.

6. سپس روی گزینه Add که در پایین صفحه کلیک کنید.

7. خوب حالا میرسیم به قسمت اخر یعنی ما اینجا میخواهیم نام سایتی که بلاک شده را باز کنیم که برای اینکار در کادری که مقابلمان هست باید نام سایت را وارد کنیم اما برای وارد کردن باید ابتدا یک علامت ستاره را وارد کنیم سپس نام سایت بدون www و در اخر باز علامت ستاره یعنی به طور مثال فرض کنید سایت p30world را به این صورت مینویسیم    *p30world.com*  و در اخر هم روی OK کلیک میکنیم

حالا دیگه شما بدون هیچ دردسری میتونین وارد سایت مورد نظرتان که به وسیله انتی ویروس نود 32 بلاک(بسته) شده وارد شوید.امیدوارم که مطلب مفیدی بوده باشد

 

 هنگام دانلود آنتی ویروس خود را ببندید


مثل این تصویر

آموزش رفع مسدود شدن سایت‌ها توسط آنتی ویروس ESET Nod 32

هنگامی که آنتی ویروس NOD 32، به اشتباه یک سایت مفید را مسدود می‌کند، تصویر زیر به جای سایت مورد نظر شما نمایش داده می‌شود:

رفع بلاک شدن سایت در nod 32

شما می‌توانید مراحل ذکر شده در این مطلب آموزشی را انجام دهید تا سایت مورد نظر خود را از حالت مسدود بودن، خارج سازید.

- آنتی ویروس خود را باز کنید و در صفحه اصلی نرم افزار، کلید F5 را فشار دهید. پنجره زیر برای شما به نمایش در خواهد آمد:

رفع بلاک شدن سایت در nod 32

- اکنون در پنجره ظاهر شده، از لیست سمت چپ بر روی علامت + گزینه "Web and email" کلیک کنید(1). حالا در لیست ظاهر شده، بر روی علامت + در کنار یکی از گزینه‌های "protection Web access" و یا گزینه "Web access and phishing protection" (بسته به نسخه نرم‌افزار متفاوت است) کلیک کنید(2) و در ادامه گزینه "URL address management" را انتخاب نمایید(3). سپس از قسمت سمت راست، توجه کنید که در منوی آبشاری، گزینه "List of addresses excluded from filtering" در حال انتخاب باشد(4) و حالا بر روی گزینه "Add" کلیک کنید(5).

رفع بلاک شدن سایت در nod 32

- در پنجره ظاهر شده، در دو مرحله، آدرس‌های زیر را وارد کرده و تایید نمایید. (آدرس‌های زیر مربوط به بخش دانلود تبیان است که با این روش، مشکل کاربرانی که آنتی ویروسشان بخش دانلود را مسدود می‌کند، برطرف می‌شود.)

*download.tebyan.net*

*dnl.tebyan.net*

*dnl1.tebyan.net*

رفع بلاک شدن سایت در nod 32

حال، چنانچه سایت دیگری هم بود که همین مشکل را داشت، می‌توانید با وارد کردن آدرس سایت بین دو ستاره *آدرس سایت* و بدون http://www آن را وارد نمایید.

رفع بلاک شدن سایت در nod 32

اکنون پنجره‌های دیگر را تایید کنید و با این کار، سایت ثبت شده از لیست سایت‌های مسدود شده خارج می‌شود و در دسترس شما قرار می گیرد.

برای بزرگ‌نمایی تصاویر، بر روی آن‌ها کلیک نمایید.

 

رفع بلاک شدن یک سایت یا کل سایتهایی که توسط ESET بلاک میشوند :

روش اول :این دستور مشخص در عکس زیر کل سایتهای بلاک شده رو باز میکند *.*
و دیگه لازم نیست یکی یکی سایتها رو وارد کنید

روش دوم :برای رفع بلاک یک سایت خاص آدرس سایت رو بدون WWW در انتی ویروس اضافه کنید و دو ستاره (شیفت + F8 ) دو طرف آن بگذارید..
مثلا :
*tarfandestan.com*

 

روش سوم : اگه میخواید به طور موقت نود رو غیر فعال کنید مثلا وقتی که از یه سایت می خواین فایلی رو دانلود کنید یا به یه سایت برید ولی نود نمیذاره طبق عکس روی آیکون نود کنار ساعت کلیک راست میکنید 
و گزینه مورد نظر temporarily disable protection رو انتخاب میکنید و نود رو غیر فعال میکنید

 

باشگاه کاربران تبیان - بخش دانلود نرم افزار

 

 

/ 0 نظر / 37 بازدید