خبرها و رویدادهای اخی جهان

*

*

*


*در آستانه هفته دفاع مقدس ، اولین گردهمایی فرماندهان پایگاههای تابعه حوزه نصر گوگان در تاریخ 23 شهریور 93 در محل پایگاه مقاومت شهدای اخی جهان با تلاوت قرآن و خیر مقدم و گزارش کامل فعالیتهای انجام یافته توسط فرمانده محترم پایگاه : آقای سعید صدوقی آغاز شد و در ادامه جناب سروان حاج رسول حاج بابایی ( فرمانده معزز حوزه نصر گوگان ) ضمن تشکر از برگزار کنندگان این همایش و بسته های فرهنگی پایگاه اخی جهان ، برنامه های جاری و آتی بسیج  را ، تشریح ، ترسیم و ابلاغ فرمودند . این گردهمایی پس از پذیرایی و با اقامه نماز جماعت در مسجد و قرائت روزانه قرآن خاتمه یافت . ( تصاویر این گردهمایی را اینجا ببینید ) .

* برنامه جشن و سرور مکتب المهدی (عج) اخی جهان  بمناسبت میلاد امام رضا (ع) د رشب 16 شهریور 93 با حضور جمع بسیاری از اهالی محترم و با تشریف فرمایی حاج آقا حقی در منزل آقای جعفر باقری (خانواده شهید) برگزار شد . در این مراسم معنوی و با شکوه ، ریاست محترم اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آذرشهر : حاج آقا دهقانی سخنرانی گرانقدر و مبسوطی ایراد فرمودند و مسائل زمان امام رضا (ع) و جامعه امرز ایران اسلامی را برای جوانان و حضار جلسه تبیین فرمودند. این جلسه با مولودی خوانی حاج آقا حقی و مداحان اخی جهان و پذیرایی در ساعت 1 شب پایان یافت. 

* با نهایت تاسف : بالاخره فعالیتهای منفی عده ای انگشت شمار که از خزانه دین میخورند و از صدقه سری مقام معظم رهبری خرج می کنند و با تبلغات مسموم  و رذل و پلید شان و  در پی ترور شخصیت و اهانتهای مکرر آنها  امام جماعت محترم مسجد جامع اخی جهان : حاج آقا حقی برای همیشه اخی جهان را ترک کردند. برای ایشان در هر کجا که خدمت کنند آرزوی توفیق داریم.


* با آغاز دهه مبارک کرامت از 6 شهریور 93 جوانان و خیرین محترم در خیابان امام ( کوچه قدیم حمام ) در محل سوپر مارکت آتا ایستگاه صلواتی راه اندازی شد. این امر خیر در ولادت حضرت فاطمه معصومه (س) و میلاد امام رضا(ع) برای عموم اهالی اخی جهان بر پا بود. خداوند قبول  و بر آنها عمر با عزت عطا فرماید. 


در پی آرماتور بندی و ستون ریزی طبقه دوم مهد قرآن اخی جهان و وپایان شناژ بندی و اتمام بتون ریزی سقف ، بر اساس خبرهای منتشره توسط بانی و مسئول ساخت مهد قرآن جناب آقای بهمن بایرامی ، خیر محترم و اهدا کننده زمین مهد قرآن ، آقای حاج ابراهیم سلطانی اخی جهانی ، در رمضان سال 93 مبلغ 25 میلیون تومان کمک نقدی  به مهد قرآن اهدا کردند. خداوند صحت و سلامتی و اجر اخروی  عطا فرماید .

* در مورخه 17 مرداد 93 جمعی از مسئولان ( فرمانده پایگاه مقاومت شهدا ، هیئت امناء ، فعالان قرآنی مسجد و فرهنگیان اخی جهان ) با امام جمعه محبوب و فاضل گوگان حاج آقا تجلایی دیدار کرده و با ارائه گزارش برنامه های رمضان و موفقیت فرهنگی حاصله از این راه و تلاشهای حاج آقا حقی و همه اهالی اخی جهان و دست اندرکاران امور فوق الاشاره ، از نقطه نظرات ، ارشادات و بیانات ارزشمند و گرانمایه آن خطیب توانا و اندیشمند در جمیع مسایل روز بهره مند گردیدند. در ادامه این دیدار توفیقی حاصل شد تا با حجه الاسلام و السلمین حاج آقا علیایی ، از روحانیان بزرگوار گوگان و نیز جناب آقای حاجی بابایی ( فرمانده محترم حوزه نصر ) گوگان دیدار کوتاهی داشته باشند. در این دیدار آقای حاجی بابایی ، برکات و ثمرات تشریف فرمایی رئیس سازمان بسیج کشور جناب سردار نقدی در منطقه را به سمع حاضران رساندند. 

 

* از خبر های مهم و رویداد های رمضان 93 اخی جهان تشریف فرمایی حاج آقا نور پور ( امام جمعه جدید الانتصاب شهرستان آذرشهر ) در جمع اهالی مومن و روزه دار اخی جهان بود که ضمن ایراد سخنرانی با مردم دیدار داشتند. 

××××××

در خبری دیگر در رمضان 93 : تشریف فرمایی فرمانده محترم سپاه ناحیه آذرشهر جناب آقای سامی به مسجد جامع اخی جهان بود که با ایراد سخنرانی مبسوط و وزین در خصوص اهمیت حفظ دستاوردهای نظام اسلامی و لزوم حفظ هویت فرهنگی و اسلامی در جامعه مخصوصا قداست حریم خانواده ها در موضوع خطرات شبیخون فرهنگی دشمن و آسیب ها و مضرات ماهواره ها جمع حاضر و اهالی را مستفیض فرمودند . 

××××××

موضوع مهم دیگر د رمضان امسال : تشریف فرمایی فرماندهی محترم حوزه نصر گوگان جناب آقای حاجی بابایی بود که در مراسم جزء خوانی روزانه قرآن مجید حضور داشته و با قرائت ترتیل قرآن با صوت معنوی خود شان شور و معنویتی خاص در حاضران ایجاد فرمودند.

از سه بزرگوار ارجمند و گرامی نهایت تقدیر و تشکر را داریم.

* بمناشبت روز جهانی قدس و گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدا و روح بلند امام راحل (ره) از سوی بانوان اخی جهان که به اتفاق پول جمع آوری شده بود ، در مسجد جامع برای کلیه خانمها افطاری ترتیب یافته و امور آشپزی این افطاری در آشپزخانه مسجد و توسط خود بانوان روزه دار انجام شده بود. خداوند قبول فرمایند. 

* لیالی قدر رمضان 93 یکی از بی نظیر ترین شبهای رمضان رقم خورد که مردم مومن و متدین با حضور در مسجد جامع  و با اجرای ویژه و به یاد ماندنی برنامه ها توسط حاج آقا حقی و مداحان و ذاکران اخی جهان شاهد مراسم معنوی و پر فیض بوده و طعم شیرین شبهای احیا ء سالهای سال در کام عاشقان خداجو  باقی خواهد ماند. سعینا مشکور و اعمالنا مقبول. ان شاأ الله .

شایان ذکر است در این شبها که بیشتر خیرین پذیرایی از شب زنده داران را به عهده داشتند از سوی برادران آقازاده در شب 21 رمضان برای عموم و حاضران در مسجد برای سحری غذا تدارک و تهیه شده بود که بنحو احسن توزیع شد . برای روح والده این عزیزان شادی مسئلت کرده و از عزیزان آشپز مسجد جامع و کلیه دست اندرکاران ضمن تشکر ، آرزوی توفیق و سلامتی داریم. 

* به همت جمعی از اهالی و خیرین و به پیشنهاد حاج آقا حقی : در روز میلاد حضرت امام حسن مجتبی (ع) در آشپزخانه مسجد جامع آش نذری تهیه و در بین عموم خانوارها به کمک جوانان و رانندگان نیسان و وانت توزیع شد .

* با آغاز رمضان 93 برنامه های مسجد جامع اخی جهان طبق سنوات گذشته بررسی و جهت اجرا اعلام گردید. در این راستا نماز های جماعت صبح و ظهر و شب کما فی السابق برقرار بود .

از جمله برنامه های دیگر رمضان 93 :

ــ تفسیر قرآن در ساعت 7 عصر در مسجد جامع توسط حاج آقا حقی بود که بصورت مرتب برگزار می شد.

ــ ساعت 13 هر روز :جلسه احکام بانوان در مسجد جامع  توسط  توسط حاج آقا حقی

ــ جزء خوانی قرآن در دو نوبت: 1. بعد از نماز جماعت صبح در زاویه

2. بعد از نماز جماعت ظهر : با شرکت عموم اهالی ( آقایان و بانوان )

ــ برگزاری کلاس های قرآن : در قالب حلقه های صالحین پایگاه مقاومت شهدای اخی جهان

1. مقطع ابتدایی برادران به مربیگری آقای یوسف اللهیاری ( طلبه حوزه علمیه قم ) در مسجد جامع 20 نفر .

2. مقطع راهنمایی و دبیرستان  برادران : به مربیگری طلبه های فعال و دلسوز آقایان : ناصر اللهیاری و رضا جعفر قلی ( حوزه علمیه قم و آذرشهر ) در محل پایگاه مقاومت شهدا . 15 نفر

3. کلاس خواهران در مقاطع مختلف : به مربیگری خانم نسرین کاظمی : 40 نفر در دو نوبت : در محل مسجد جامع : ( همه کلاسها ) : قبل از نماز ظهر از ساعت 12 تا ساعت 13 هر روز

ــ جزء خوانی قرآن در حسینیه اخی جهان از ساعت 11 صبح هر روز توسط مهد قرآن خواهران اخی جهان . 

در نهایت اقامه پر شور نماز عید سعید فطر به امامت حاج آقا حقی در مسجد جامع .  ضمنا با تدبیر امام جماعت محترم مقرر گردید مبالغ زکات فطره پس از جمع آوری در مسجد ، با نظارت هیئت امناء به مستمندان محل پرداخت شود.

* امسال نیز همانند سالهای گذشته با تلاش دانش آموزان عزیز و مربیان و دبیران محترم ، 14 نفر  به مدارس نمونه دولتی : راهنمایی شهید غفاری ، نمونه دخترانه فاطمیه ، دبیرستان امام خمینی (ره) و دبیرستان دخترانه فرزانگان آذرشهر برای تحصیل در 94-93 راه یافتند . این موفقیت را به دانش آموزان و خانواده هایشان و جامعه فرهنگ دوست اخی جهان تبریک و تهنیت می گوییم.

عکس این عزیزان و نام آنها در شات نت 

* به پیشنهاد امام جماعت محترم مسجد جامع اخی جهان ( حاج آقا حقی ) بمناسبت میلاد کریم اهل بیت ، امام حسن مجتبی (ع) وو به همت بانوان روزه دار اخی جهان ، قارایان قرآن مسجد و حسینیه و مهد قرآن خواهران خاتم الانبیا و پایگاه 14 معصوم ، آش نذری در آشپزخانه مسجد پخت شده و به مساعدت جوانان غیرتمند و روزه دار ، در بین همه خانواده های اخی جهان توزیع شد . اقدام حاج آقا حقی ، بانوان ، رانندگان خودروهای نیسان و پیکان وانت و جوانان قابل تقدیر است . اجرشان با خدا.

*برابر هماهنگی انجام شده با صدا و سیمای مرکز تبریز ، گروه تلویزیونی ( کنده نه خبر ) روز یکشنبه 1 تیر ماه 93 جهت ضبط برنامه از اخی جهان ف حضور یافتند . این برنامه در 16 تیر ماه 93 از تلویزیون مرکز تبریز پخش شد. عکس و فیلم این برنامه را میتوانید از اینجا دانلود کنید. 

* در خجسته عید بزرگ مبث رسول خوبیها حضرت محمد مصطفی (ص) در روز سه شنبه 6 خرداد 93 از ساعت 19 ویژه برنامه ای در مسجد جامع اخی جهان با حضور اقشار مختلف مردم  از طرف مهد قرآن اخی جهان ترتیب یافت که در ضمن آن پس از تلاوت قرآن مجید توسط یکی از نوجوانان و پس از سخنرانی حاج آقا حقی ،  در خصوص بعثت حضرت پیامبر اعظم (ص) و الگو گیری از سیره نبوی  در زندگی خود ، جناب آقای خلیل زاده ( مسئول محترم موسسه مهد قرآن آذرشهر ) به ایراد سخن پرداخته و در مورد اهمیت مهد قرآن و آثار تربیتی آن در جوانان و خانواده ها و جلو گیری از هجمه فرهنگی غرب تذکراتی داده و در مورد کمک های مالی و غیر نقدی و اتمام سریع ساختمان مهد قرآن و به عنوان باقیات صالحات اشاراتی مبسوط به این موضوع مهم کردند . در نهایت پس از پذیرایی ، این جلسه به برگزاری و اقامه نماز جماعت متصل شد.ضمنا ایستگاه صلواتی به همین مناسبت از سوی جوانان و عاشقان نبی مکرم اسلام و به همت مدیریت سوپر مارکت آتا (اکبر عابدینی و دیگر عزیزان از جمله آقا ی ابوالفضل و رسول اخی جهانی و سایر دوستان ) ترتیب یافته بود که تلاش عزیزان قابل تقدیر است.

* به همت حاج آقا حقی ، روزهای سه شنبه هر هفته با حضور عاشقان و علاقمندان مراسم پر فیض و معنوی دعای توسل بعد از نماز جماعت مغرب و عشاء با شور و حال خاصی و با قرائت و توسل بسیار باشکوه حاج آقا حقی و مداحان محترم برگزار میگردد . شایان ذکر است مسئولیت پذیرایی این جلسه به عهده آقای جعفر باقری ( برادر شهید یحیی باقری ) بوده که اهالی و خیرین به دلخواه خود و با علاقه و نیت خودشان برای احسان این مراسم ثبت نام کرده اند .

گفتنی است به درخواست جوانان و علاقمندان مکتب اهل بیت (ع) از تاریخ ولادت حضرت فاطمه زهراء (س) روزهای یکشنبه هر هفته کلاس تفسیر قرآن به استادی و تفسیر عالمانه و   ادیبانه حاج آقا حقی ، قبل از نماز جماعت مغرب و عشاء به مدت 45 دقیقه برقرار است .


* در خجسته سالروز ولادت علی (ع) در اردیبهشت ماه سال93 عملیات ساختمانی موسسه مهد قرآن اخی جهان به همت آقای حاج بهمن بایرامی و مساعدتهای مالی و غیر نقدی اهالی و خیرین محترم آغاز شده و تا امروز که مبعث شریف پیامبر اکرم (ص) است در حد آرماتور بندی سقف ساختمان پیشرفت فیزیکی داشته و انشاء الله طبقه دوم آغاز خواهد شد.

* در خجسته سالروز 13 رجب ( میلاد پر میمنت حضرت مولی الموحدین ، علی «ع» )  ویژه برنامه این روز و عید بزرگ به همت اهالی و حاج آقا حقی برگزار شد: آغاز این مراسم با خرید چراغهای led جهت چراغانی موطه از مقابل کتابخانه عمومی تا دم در مسجد بود که با کمک اهالی و خیرین این امر مبارک به دست جوانان عملی شد که مبلغ 2 میلیون تومان برای خرید لوازم مربوطه هزینه گردید. نقش جوانان در این خصوص فوق العاده بوده و مکتب المهدی (عج) به خوبی مساعدت نمود. پس از آن از ساعت 19 در مسجد برنامه ها با تشریف فرمایی آقایان (مسجد ) و بانوان ( شبستان و ایوان مسجد)  با آغاز برنامه اصلی که شامل قرائت قرآن استاد سجاد جلوداری ، سخنرانی حاج آقا حقی ، مداحی آقای حسن نجفی و کربلایی سعید پور علی ( از آذرشهر ) و اجرای برنامه فوق العاده زیبای تواشیح توسط گروه مجرب استاد خلیل زاده ( مدیریت محترم  موسسه قرآن و عترت آذرشهر ، پیگیری شد. در این مراسم زیبا پس از پذیرایی شایسته از مهمانان علی (ع) به سه  نفر از علی ها به قید قرعه کارت هدیه تقدیم شد . هم چنین یه شماره های داخل بسته پذیرایی به قید قرعه  به سه نفر جایزه تعلق گرفت . و نیز به پاس تکریم و سپاس از عوامل قرآنی مسجد در قرائت روزانه قرآن به 16 نفر کارت هدیه اهدا شد. هزینه این برنامه ها 2 میلیون تومان اعلام شده است . 

در این روز مبارک به همت آقای اکبر عابدینی و رسول اخی جهانی و دیگر دوستانشان  در بعد از ظهر این روز ایستگاه صلواتی سیب زمینی و سنگگ ایجاد و از مردم پذیرایی شد . نصب بنرهای زیبا برای این در محوطه ایستگاه صلواتی بسیار چشمگیر و قابل توجه بود . هزینه این مراسم 500 هزار تومان برآورد شده است.

* در یک اقدام خداپسندانه و خیر خواهانه و با مدیریت حاج آقا حقی ، هر پنچشنبه : در اثناء نماز جماعت مغرب و عشاء توسط نماز گزاران مسجد جامع  اخی جهان برای رسیدگی به محرومان اقدام به جمع آوری وجوه نقدی شده و توسط اشخاص تعیین شده به دست مستمندان اخی جهان می رسد . اجر و پاداش بانیان این امر خیر و احسان کنندگان عزیز با خدا . انشاءالله 

*به  همت حضرت حجه الاسلام و المسلمین حاج آقا حقی امام جماعت محترم مسجد جامع اخی جهان ، برنامه زیبای قرائت روزانه یک صفحه از قرآن مجید در پایان نماز های جماعت مغرب و عشاء برگزار میگردد . امید است از این طریق انس با قرآن در میان عموم اهالی علی الخصوص جوانان نهادینه شده و زمینه های فهم معارف قرآنی فراهم گردد. 


 *در شش ماهه دوم سال 92 یک دستگاه خودروی جمع آوری زباله و پسماندهای خانگی که قبلا اقدام به خرید شده بود به مبلغ 47 میلیون تومان تحویل دهیاری و به رانندگی برادر زحمتکش و  تلاشگر  جناب کاکا علی شروع بکار کرد . 

*بر پایه اعلام ریاست محترم هیئت امناء مسجد جامع اخی جهان آقای حمید عدلی نیا از محل جمع آوری نذورات مردمی و احسان کنندگان عزیز در مراسم ظهر عاشورا در منزل آقای قدیر پیری 13 میلیون ریال بوده است .

* به همت مدیریت  مهد قرآن ختم الانبیاء خواهران اخی جهان کلاسهای این نهاد قرآنی به ساختمان خانه ولایت اخی جهان  که در جنب مسجد جامع قرار دارد  انتقال یافت .

* بر اساس خبرهای رسیده زبانکده ملی ایران ( شعبه اخی جهان ) به مدیریت سرکار خانم عابد در محل کتابخانه عمومی عترت اخی جهان دایر و کلاسها و دوره های مرتبط  در حال برگزاری است . در این کلاسها برای شرکت کنندگان  پس از پایان دوره مدرک رسمی اعطا می گردد.

* بر اساس خبر های رسیده  : بالاخره احکام هیئت امنای مسجد جامع اخی جهان که از مدتها پیش با حرف و حدیث های فراوان همراه بود به دست اعضای محترم رسید  اما با تغییراتی که به شرح ذیل می باشد:

بر اساس پیشنهاد امام جماعت فاضل و دور اندیش مسجد جامع اخی جهان ، حضرت حجه الاسلام حاج آقا حقی ، فرمانده پایگاه مقاومت شهدای اخی جهان آقای سعید صدوقی و نیز  آقای حسن فرجی جهت کمک به امور فرهنگی مسجد به جمع قبلی اضافه شدند . در طی جلسه روز دوشنبه 6  آبان ماه 92 بعد از نماز مغرب و عشاء انتخابات هیئت امنا انجام ، و آقای حمید عدلی نیا بعنوان رئیس هیئت امناء و آقای بهمن محمد نژاد بعنوان حسابدار و حسابرس با رای مخفی تمام اعضای حاضر و با نظارت مستقیم حاج آقا حقی انتخاب شدند . با آرزوی موفقیت و توفیق روز افزون برای این عزیزان

اعضای هیئت امنا :

1 - آقای حمید عدلی نیا  2 - آقای بهمن محمد نژاد  3 - آقای حاج ابراهیم بایرامی  4 - آقای رشید آقا پور 5- آقای : .... (به درخواست نامبرده نام و تصویر وی ،  هیچوقت در وبسایت فارض نت اخی جهان  منتشر نخواهد شد ) 6 - آقای سعید صدوقی 7 - آقای حسن فرجی

* جاده ( قتلگاه ) اخی جهان آذرشهر بار دیگر در شامگاه 25 مهرماه 92 با عنایات خاص مسولان شهرستان آذرشهر  که فاقد روشنایی و چراغ و سرعت گیر و ... می باشد  حادثه دلخراش دیگری را رقم زد و کل اهالی اخی جهان را در ماتم و حزن فرو برد و دو جوان رعنای اخی جهان ( محمد عابدینی فرزند مرحوم احمد پالت ) و وحید آخرجانی  ( فرزند آقای علی اصغر آخرجانی ) که دارای فرزند پسر 3 ساله ای است را به کام مرگ فرستاد . و انگار شنیدن اینگونه خبر ها  خواب خرگوشی مسولان منطقه را هنوز هم که هنوز است مشوش و خاطر نگران نکرده است . اخی جهان متدین و نوعدوست در روز جمعه در تشییع جنازه این عزیزان و جگر گوشه های خود اتمام حجت کرد  که  (( به دست یک نفر راننده بدون گواهی نامه با خود روی امانتی و مست با سرعت دیوانه وار خود ، قلب های سوخته ای  را داغدار کرد  )) عاشورا و محشر کبرایی به پا کرد و پیر و جوان و خرد و کلان و ...  ابراز همدردی خود را به نمایش گذاشت . افسوس که به نظر می آید ویران کردن دیوارهای بتونی میان جاده و گارد ریلها  و بستن و مسدود نمودن جاده هرگز جوانان ما را به ما بر نخواهد گرداند و با این دست و آن دست نمودن مسولان دلسوز که با وعده های سر خرمن خود  سر مردم داغدار را شیره می مالند و ککشان هم نمی گزد . چه پاسخی در قیامت به خونهای ریخته شده خواهند داشت ؟ آیا زمان بیداری وجدانهای خفته نرسیده است ؟ . اگر معنی منطقه مسکونی را با آزاد راه نمیدانند حداقل این را باید بلد باشند که از آگاهان بپرسند : انداختن مشکل  از فرمانداری به راه و ترابری و از ترابری به فرمانداری دیگر حنایش رنگ باخته و این بار مسولان ، خشم و خروش مردم ولایتمدار را به چشم بیبند و نظاره کنند تا شاید ..................

اطلاعات جالب آقای قره سید

( نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در مورد اخی جهان)

عکس اظهارات وی در سایت نصر نیوز 

سایت رصد مراغه       سایت روز نو          خبر گزاری فارس    سایت پارس نیوز

 سایت عرش نیوز

کیفیت تصاویر بالاست . تا زمان لود شدن ، شکیبا باشید. 

عکس جوان ناکام مرحوم محمد عابدینی اخی جهانی      لینک دوم این تصویر

عکس پدری مهربان مرحوم وحید آخر جانی ( اخی جهانی )

* اهم فعالیتها و عملکرد شورای اسلامی و دهیاری اخی جهان در مهر ماه 92 :

- ساناندهی محل دفن زباله های خانوارها

- نور پردازی یادمان شهدای اخی جهان

- تنظیف و پاکسازی محوطه آرامستان اخی جهان

- تنظیف و پاکسازی و جمع آوری زباله ها ی پارک ولایت

* دانش آموزان راه یافته به مدارس نمونه و تیز هوشان  در سال 1392 اخی جهان:

حسین کنعانی ( رضا )  مدرسه راهنمایی نمونه دولتی شهید غفاری آذرشهر

فاطمه رسولزاده ( مقصود ) مدرسه راهنمایی نمونه دولتی فاطمیه آذرشهر

مهدیه صادقی ( اکبر ) مدرسه راهنمایی نمونه دولتی فاطمیه آذرشهر

سجاد ناطقی ( حسین ) دبیرستان تیزهوشان تبریز

امیر پیری  ( علی ) دبیرستان تیزهوشان تبریز

علی قربانزاده ( ولی اله) دبیرستان نمونه امام خمینی آذرشهر


*بر اساس گزارشهای دریافتی ، بنا به تشخیص و انتخاب اعضای محترم شورای اسلامی اخی جهان ، جناب آقای قادر دهقانی : ( عکس ) بعنوان دهیار جدید اخی جهان از اوایل مهر ماه 1392 مشغول به کار شدند . شایان ذکر است نامبرده دارای مدرک لیسانس در رشته مدیریت شهری می باشند:

سوابق:

* 10 سال سابقه روزنامه نگاری حرفه ای در استان 

* سردبیر سابق خبرگزاری شبستان در آذربایجانشرقی و خبرنگار ایسنا

* مدیر مسئول سابق روزنامه های ارک. تبریز. عصر آدینه . آذر پبام  و همکار  روزنامه آذربایجان در شهرستان آذرشهر

* عضو فعال خانه مطبوعات آذربایجان شرقی

* عضو انجمن روزنامه نگاران آذربایجان شرقی

* بر اساس اظهارات ریاست محترم هیئت کاراته شهرستان آذرشهر  ( جناب استاد اسماعیل علی نژاد  اخی جهانی ) در رشته ورزشی کاراته هنر آموزان نامبرده در مسابقات قهرمانی موفق به کسب مقام های قهرمانی  اول . دوم و سوم  استانی  شدند که هر سه از آذرشهر بوده و 4 نفر از هنر آموزان و وررشکاران کلاس بخش گوگان  به مقام مشترک سومی نایل شدند .

در همین راستا در مسابقات کشوری قزوین شهریور 1392  نونهال کاراته کار اخی جهانی ( علی محمد نژاد ) در رشته کاتا موفق به کسب مقام دوم کشوری  شده و در رشته کمیته به مقام سوم کشوری دست یافت . فرزند ورزشکار استاد در این مسابقات به نام علی علی نژاد به مقام سوم کشوری در رشته کمیته نایل گردید. 

( استاد اسماعیل علی نژاد : ریاست  هیئت کاراته شهرستان آذرشهر  با سابقه مدیریتی 30 سال . دارنده مقام استانی اول در رشته کاتا . انفرادی : آذربایجانشرقی . دارای مدرک مربیگری 2 از فدراسیون کاراته جمهوری اسلامی ایران . کمر بند سیاه : دان 5 . استاد اول کلاسهای آذرشهر و گوگان در سطوح  مبتدی و قهرمانی )

* در خجسته سالروز ولادت پر میمنت شمس الشموس و خسرو اقلیم طوس ، سلطان سریر ارتضاء حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) به همت جمعی از جوانان مخصوصاً مدیریت سوپر ماکت آتا آقای اکبر عابدینی و تحویلدار باجه دوم پست بانک اخی جهان آقای رسول اخی جهانی ایستگاه صلواتی در روز سه شنبه 26 شهریور 92 بر پا گردید که با نان بربری و چایی و ... از اهالی محترم و مهمانان پذیرایی میشد  . از طرفی در کنار جاده اصلی  ایستگاه صلواتی دیگری به همت آقای ابوالفضل علی نژاد  به مناسبت همین روز بر قرار بود . انشاالله خداوند ماجور فرمایند.

* اسامی پذیرفته شدگان کنکور سراسری 1392  ××&

/ 19 نظر / 677 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رسولی

لطفا عکس های محرم امسال را هم بگزارید

امیر علی

uhgd

حقدوست

[گل][گل][گل][گل] [گل] [گل][گل][گل] [گل] سلام و درود بر شما گرامی و [گل]ولادت حضرت زهرا(س) بر شما مبارک[گل]. وبلاگ خوب و جالبی دارید. در ادامه راه موفق باشید. ****************** [گل][گل] دو مطلب به مناسبت ولادت حضرت زهرا(س) و روز مادر [گل][گل] ## 15 بلای وحشتناک، نتیجه بی اعتنایی به نماز(سؤال حضرت زهرا از پیامبرخدا) ##‌ قفل شدن زبان هنگام مرگ، بخاطر ناراحتی مادر *************** [گل][گل]احاديث بسيار زيبا و خواندني هفته[گل][گل] ## توصیف فاطمه زهرا(س) در کلام رسول خدا(ص) ## چگونه حق مادر را می‌‌توان ادا کرد؟ ## شش علامت زنان بهشتی *************** [گل][گل] مناجات خداوند متعال در شب معراج(بخش اول)[گل][گل] # برترين اعمال # شايستگان محبّت خداوند # دورى از خوى بچگانه *************** [گل][گل] جملات کلیدی زیبا، خواندني و قابل تأمّل [گل][گل] *************** منتظر حضور و نظرات ارزشمند شما گرامی هستم www.bia2mofid.persianblog.ir [گل] [گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل]

حقدوست

[گل][گل][گل][گل] [گل] [گل][گل][گل] [گل] سلام و درود بر شما گرامی ولادت حضرت علي(ع) بر شما مبارک. وبلاگ خوب و جالبی دارید. امیدوارم در ادامه راه موفق باشید. ********** [گل][گل] از چه زمانی حضرت علی بن ابیطالب(ع) ملقّب به «أمیرالمؤمنین» شدند؟ [گل][گل] [گل][گل] هدیه‌‌ای بسیار ارزشمند و قیمتی به مناسبت ولادت حضرت علی(ع) [گل][گل] ********** [گل] احادیث زیبا و خواندنی هفته [گل] # ولایت حضرت علی(ع)، دژی مستحکم از آتش عذاب # بطلان تمام اعمال بدون ولایت حضرت علی(ع) # اوصاف تمام پیامبران در حضرت علی(ع) جمع است *********** # ویژگیهای امام(ع) و انتخاب آسایش دنیا یا سعادت آخرت # علم غیب امام(ع) و پذیرفتن برخی از وجوهات مردم *********** [گل] [گل] بخش سوم مناجات خداوند در شب معراج [گل] [گل] # اوصاف اهل خیر و اهل آخرت # اوصاف و پاداش زاهدان # زاهدان امّت پیامبر و بنى اسرائیل # ارزش سکوت ********** منتظر حضور و نظرات ارزشمند شما گرامی هستم www.bia2mofid.persianblog.ir [گل] [گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل]

گنجینه عربی علیزاده

فکر می کردم قهرمان ها چهار شانه و ورزشکارند... فکر می کردم قهرمان باید با هیولا بجنگد... اما روزی پیرمردی را دیدم... نه چهار شانه بود و نه ورزشکار نه جرات مقابله با هیولا داشت و نه توانش را اما قلبی بزرگ و قامتی برافراشته داشت... او قهرمان بود... او نامی ب عظمت اسم پدر داشت... "مرحوم حسین پناهی" سلام متشکرم از بابت هدر عزیز خدا باشی ایشالا.

گنجینه عربی علیزاده

بارگاهي كه به شهر مشهد بپاست هم براي من مدينه هم كربلاست خاك پاكش را غرق بوسه مي كنم چون كه جاي پاي اربابم رضاست . . . میلاد شمس الشموس، شاه انیس النفوس، برشما و خانواده ی گرامیتان، تبریک و تهنیت . . .

علی چاوشزاده

باسلام وعرض ادب به محضر اموزگار مهربان التماس دعا

حقدوست

[گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل] سلام دوست گرامي. اين پيام، در حکم کارت دعوتيست محضر شما عزيز. خوشحال خواهم شد در کلبه خود در خدمت شما باشم. مطمئنا مطالب متنوع وبلاگ، مورد نظر شما قرار خواهد گرفت. منتظر حضور و نظرات ارزشمند شما گرامي هستم. موفق و منصور باشيد. http://bia2mofid.persianblog.ir [گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل]

نرگس

"با سلام ودرود وب خوبی دارین انشاالله زیر سایه خداوند متعال موفق وپیروز باشید به وب منم که با موضوع مباحث تخصصی درباره ی سایتهای همسریابیه سری بزنید ودر ضمن اگه لطف کنیدووبلاگ منوبا عنوان سایت همسریابی یا همسر یابی لینک کنید ممنون میشم ومن هم شما رو لینک خواهم کرد با ایمیل درارتباطیم یا علی"""""""

حقدوست

[گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل] سلام دوست گرامي. آيا مي‌‌دانيد روز چهارشنبه 19 فروردين، روز ## شرف شمس ## است؟ آيا مي‌‌دانيد در اين روز ## حرز شرف شمس ## نوشته مي‌‌شود. اگر شما هم دنبال اين حرز و دعا هستيد، تشريف بياوريد و به دوستانتان نيز اطلاع دهيد. منتظر حضور و البته «نظرات ارزشمند» شما گرامي هستم. موفق و منصور باشيد. http://bia2mofid.persianblog.ir [گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل]